METĀLAPSTRĀDE


Baltic Proweld piedāvā profesionālus metināšanas pakalpojumus. Kā būtiskāko mūsu priekšrocību pret konkurentiem, var minēt metināšanas cehu, kurš ir aprīkots ar jaunākajām metāla metināšanas iekārtam un 3D montāžas galdiem.

Mūsu rīcībā ir jaunākās metināšanas iekārtas, kā arī metināšanas galdi, kas ļauj salikt 3D konstrukcijas un fiksēt konstrukcijas bez papildu metināšanas ar spaiļu palīdzību. Visām metināšanas iekārtām ir kalibrēšanas sertifikāts.

Iekārtas

AC/DC TIG 350A (GTAW)

TIG metināšana (no angl. Tungsten Inert Gas welding – lokmetināšana ar nekūstošu volframa elektrodu inertas gāzes aizsargatmosfērā. Galvenā TIG metināšanas priekšrocība, salīdzinot ar citiem metināšanas veidiem, ir augstā metināšanas šuvju kvalitāte un metināšana pie salīdzinoši zemas temperatūras, tāpēc ar šo metināšanas veidu ir iespējams metināt gan biezus, gan plānus metāla materiālus ar biezumu no 0,5 mm, kas nodrošina augstāko metināšanas precizitāti un ir svarīgs faktors smalkos darbos, it sevišķi metinot alumīniju.

TIG (DC) ar līdzstrāvu izmanto tēraudiem.

TIG (AC) ar maiņstrāvu izmanto alumīnija sakausējumiem.

TIG metodes plusi un mīnusi

+ Akurāta metinātā šuve
+ Sārņu neesamība
+ Šļakatu neesamība
+ Neliela biezuma detaļu metināšana
+ Labāka loka parametru kontrole

- Augstas prasības operatora pieredzei
- Zema produktivitāte

MIG/MAG 500A / 300A (GMAW)

Metal Inert/Active Gas – Metāla Inertā/Aktīvā Gāzes metināšana – lokmetināšana ar kūstošu metāla elektrodu (stiepli) inertas/aktīvas gāzes vidē ar mehanizēto piekausēšanas stieples padevi. Šī pusautomātiskā metināšana aizsarggāzes vidē ir universālākā un rūpniecībā izplatītākā metināšanas metode.

MIG/MAG metodes plusi

MIG-MAG metināšana (ar gāzi)

+ Augsta produktivitāte
+ Sārņu neesamība
+ Mazs dūmu daudzums

Pulse Arc

Ir Spray Arc priekšrocības (kušanas ātrums un šļakatu neesamība) ar zemu strāvu, kas ir tipiska Short Arc. Nerūsošā tērauda, alumīnija un sakausējumu teicama metināšana ar nelielu materiāla biezumu.

Pulse on Pulse Arc

Impulsi ar diviem regulējamiem strāvas līmeņiem, teicama temperatūras kontrole un metinātās šuves lieliska ārējā izskata nodrošināšana.


Dažādi projekti

Mēbeles

gulta1 (2)

Grili

grils1 (1)

Parku aprīkojums

kresli6

Izkārtnes

izkartne1 (1)

Kāpnes un margas

margas9 (1)

Galdu kājas

galds5

Labiekārtošana

urnas2

Vārti

varti2 (3)

Sētas

seta1 (5)

Bagiji

bagiji (1)

Margas

margas6 (4)

Laivas

laivas (2)

Zvanīt