August 25, 2021

Prakses iespējas

Labprāt sadarbojamies ar studentiem! Piedāvājam prakses iespējas metinātājiem, projektu asistentiem / tāmju sastādītājiem.
December 29, 2020

Fasādes apdares piedāvājums

Proweld Industry piedāvā CNC pakalpojumus izstrādājumiem no alumīnija kompozītmateriāla.
December 29, 2020

Tapis jauns video

Baltic Proweld filmē darbu ražotnē un iepazīstina ar sevi.
December 8, 2020

Pārdodam krēslus

Pārdodam krēslus 10 gab. gatavus un 12 gab. sagataves. Iespējams nokrāsot Jums vajadzīgajā krāsā. Cena bez krāsošanas 50eur/gab.
October 1, 2020

Ķemeru ūdenstorņa pārbūve Jūrmalā

Pabeigta Ķemeru ūdenstorņa pārbūve, kurā metālapstrādes darbus veicām mēs, SIA Baltic Proweld, izbūvējot jaunas kāpnes un margas.
Projekta galeriju skatīt šeit
January 10, 2018

Ratiņu novietnes T/C Domina

Izgatavotas ratiņu novietnes T/C Domina teritorijā.
Projekta galeriju skatīt šeit
February 20, 2020

Iepirkums Smiltenē

2020.gada februārī solu, atkritumu urnu un velostatīvu izgatavošana iepirkumam "Baznīcas laukuma posmā no Marijas ielas līdz Daugavas ielai un Daugavas ielas posmā no Baznīcas laukuma līdz Abulas ielai pārbūve, Smiltenē".
November 15, 2020

Būvkomersants

SIA Baltic Proweld darbības veids ir dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība. 2019.gada 03.jūnijā uzņēmums tika reģistrēts par būvkomersantu ēku būvdarbu vadīšanas jomā (reģistrācijas numurs - 15215) un ir tiesīgs strādāt būvniecības jomā un spēj nodrošināt kvalitāti un drošību būvniecības objektos.
November 15, 2020

Alumīnija kompozītmateriāls fasādes apdarei

Alumīnija kompozītmateriāla pielietojums ir ļoti plašs, piemēram, interjera dizaina elementu izveide, reklāmas dizains, būvniecība un renovācija, fasāžu uzlabošana jebkuras sarežģītības pakāpes ēkām. Materiālam ir augsta kvalitāte, izturība, viegls svars, kā arī daudzveidīgs krāsu piedāvājums.
November 15, 2020

CNC (Computer Numeric Control) frēzmašīna

Paralēli metālapstrādei uzņēmums piedāvā materiālu frēzēšanas, griešanas un gravēšanas pakalpojumus ar ražotnes Computer Numeric Control – CNC frēzmašīnu, izgatavojot detaļas vai gatavus izstrādājumus ātri, kvalitatīvi un precīzi.
November 15, 2020

EN 1090-1+A1:2012 standarts

Uzņēmuma pamatdarbības veids ir metālapstrāde, dažāda veida metāla izstrādājumu ražošana pēc klientu pasūtījumiem. Dažādu metālizstrādājumu izgatavošana nosaka augstas prasības metināšanas kvalitātei. Izstrādājumu kvalitātes nodrošināšanai metinātājiem strikti jāievēro metināšanas procedūras specifikācijā (WPS - Welding Procedure Specification) noteiktie attiecīgā savienojuma metināšanas parametri (metode, strāva, spriegums, materiāli, metināšanas ātrums, utt.). Jau kopš 2019.gada 19.jūnija SIA Baltic Proweld savā ražotnē Rīgā tērauda konstrukciju metināšanu veic pēc EN 1090-1+A1:2012 standarta atbilstoši iegūtajam ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikātam.
December 12, 2017

Soli Jūrmalas pilsētas labiekārtošanai

2017.gadā pabeigts liels projekts Jūrmalas pilsētas labiekārtošanas darbos.
Projekta galeriju skatīt šeit
October 1, 2015

Vidzemes metinātāju biedrība

Uzņēmuma vadība 2015.gadā nodibināja “Vidzemes metinātāju biedrību” ar mērķi veicināt teritoriju ilgtspējīgu un līdzsvarotu attīstību radot iedzīvotāju interesi par metāla apstrādi; metinātāju savstarpējās palīdzības un sadarbības attīstības veicināšanu; izveidot publiski pieejamu metālapstrādes darbnīcu.
November 15, 2020

Bagiju rāmju izgatavošana

No projektiem līdz rezultātam.